Chloé Chloédárková sada II.

Chloé Chloé dárková sada II.
Chloé Chloé dárková sada II.
2 ks

Kód: CHL0030 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

parfém 50 ml + tělové mléko 100 ml

Popis parfému Chloé Chloé
Složení

Dámská parfémovaná voda Chloé Chloé je květinovo-pudrová vůně, která je nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy milující módu, eleganci a nápaditost.

Tato nádherná vůně vás potěší v každém ročním období svojí hravostí a smyslností. Parfémová voda Chloe Chloe v sobě ukrývá esence růží na dřevitém základě.

Esence ukryté uvnitř luxusního flakonku, který je zdobený béžovou mašlí, jsou plné luxusu a elegance. Dopřejte si elegantní Chloé Chloé i vy. Vůně dělá radost ženám po celém světě už od roku 2008.

Složení

Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Chloé Chloé
Články

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé Chloé