ChiccoPhysio Soft Orange dudlík 2 ks 6-16 m

Chicco Physio Soft Orange dudlík 2 ks 6-16 m
Chicco Physio Soft Orange dudlík 2 ks 6-16 m
2 ks
209

  • Chicco Physio Soft Orange dudlík 2 ks 0-6 m
  • Chicco Physio Soft Orange dudlík 2 ks 6-16 m
  • Chicco Physio Soft Orange dudlík 2 ks 16-36 m
Kód: CIC02806 | Skladem
1
Dárek pro vás
Ke každému nákupu produktů pro děti vám přibalíme Notino pexeso zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Chicco Physio Soft Orange
Vlastnosti

Vsaďte na léty osvědčený způsob, jak ukonejšit své miminko. Dudlík Chicco Physio Soft Orange poskytne vašemu děťátku pocit bezpečí během pouhého okamžiku. Rychle se tak stane důležitou a užitečnou součástí každého vašeho dne s miminkem.

Vlastnosti:

  • přizpůsobí se tvaru patra dítěte
  • jemná savička
  • podporuje správný vývoj dásní a zubů

Složení:

  • kaučuk

Vlastnosti

Materiál
kaučuk
Věk
6 –⁠ 12 měsíců, 12 – ⁠18 měsíců

O značce Chicco

Chicco – všude tam, kde je dítě. Být rodičem je nikdy nekončící radost ale i starost, a proto je tu Chicco, aby všem rodičům život aspoň trochu usnadnilo. Zaměřuje se na produkty související s péčí o děti, snaží se naslouchat potřebám rodičů ale také jednat zodpovědně a s ohledem na životní prostředí. Protože pečovat o děti znamená pečovat i o svět, ve kterém vyrostou.

V roce 1958 se mladému podnikateli Pietru Catellimu narodil syn Enrico, přezdívaný Chicco. Narození dítěte mu okamžitě změnilo pohled na svět a Pietro založil značku Chicco, specializující se na potřeby pro děti do věku 36 měsíců. Díky existenci výzkumnému centra Chicco se značka zaměřuje na neustálé zlepšování kvality a hledání inovativních řešení ale především na porozumění potřebám rodičů a jejich dětí.

Chicco je vždy po boku všech, kteří se denně starají o děti s nadšením, ale i s tisíci pochybnostmi. Do portfolia této značky patří potřeby pro maminky, dudlíky, láhve pro kojence, ale i kočárky, nosítka, chodítka, autosedačky, dětská kosmetika nebo hračky či jiné kojenecké potřeby. Vyzkoušejte například Chicco dudlík Physio Soft White, který podporuje správný vývoj dásní a zubů nebo Chicco kojeneckou láhev Original Touch Neutral, která povzbuzuje dítě k aktivní činnosti během sání.

 

Recenze Chicco Physio Soft Orange