CHI Thermal Styling

ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů

CHI Thermal Styling ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů
CHI Thermal Styling ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů
237 ml

Kód: CHI1718 | Toto zboží není momentálně k dispozici
CHI Thermal Styling
237 ml

Popis produktu CHI Thermal Styling

Popis:
CHI Thermal Styling ochranný sprej pro tepelnou úpravu vlasů vám zajistí tu nejlepší péči při žehlení vlasů. Za pomoci jedinečné technologie na bázi keramiky CHI 44 je vlas dokonale chráněn před účinky vysokých teplot. Úžasnou měkkost, vitalitu a hedvábný lesk zajistí vlasům proteiny z přírodního hedvábí. Ochranný sprej CHI Thermal Styling prodlužuje účinek žehlení vlasů, takže si déle udrží svůj rovný vzhled. 
Vhodný i pro péči o prodloužené vlasy. 

Účinky:

  • chrání před negativními účinky vysokých teplot
  • zajišťuje lesk
  • prodlužuje účinky stylizace
  • chrání vlasy před změnami teplot

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Použití:
Naneste na suché vlasy před žehlením ze vzdálenosti přibližně 15 cm od pokožky hlavy. Následně vyžehlete celé vlasy obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
termoochrana (fén, kulma, žehlička)

O značce CHI

Kosmetika CHI představuje nejdynamičtěji rozvíjející se kosmetickou značku v oblasti starostlivosti o vlasy. Její produkty sú založení na báze tekutého přírodního hedvábí, které zaručí dokonalou starostlivost o vaše vlasy.

Značka CHI se do povědomí zákazníků dostala jedinečnými zesvětlujícími systémy na vlasy, které jako první na světě neobsahovaly čpavek. V produktech CHI najdeme speciální patentovanou technologii, která dokáže proniknut hluboko do vlasů. Tato technologie je unikátní a žádné jiné konkurenční značky na trhu nemají tolik pozitivních vlastností pro vlasy a vlasovou pokožku.

Značka CHI dnes ponouká velkou škálu přípravků a pomůcek pro starostlivost a úpravu vlasů a proto si má každý možnost vybrat ten správný produkt podle typu vlasů. Dopřejte si aj vy unikátní starostlivost o vlasy a vyzkoušejte produkty značky CHI.