CHI Magnified Volume

pěna na vlasy pro objem

1×
CHI Magnified Volume pěna na vlasy pro objem
CHI Magnified Volume pěna na vlasy pro objem
227 g

Kód: CHI1814 | Toto zboží není momentálně k dispozici
CHI Magnified Volume
227 g

Popis produktu CHI Magnified Volume

Popis:
Je pěnové tužidlo pro zvětšení objemu, proniká do struktury vlasu a nadlehčuje je od kořínků, díky tomu vypadá účes neuvěřitelně plně. Nezatěžuje vlasy a zanechává je pružné a příjemné na dotek.

Typ vlasů:

  • Pro všechny druhy vlasů, především pro jemné.

Použití:
Aplikujte do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Poté vyfénujte nebo nechte volně uschnout. Vlasy upravte.

Vlastnosti

Konzistence
pěna, sprej

O značce CHI

Kosmetika CHI představuje nejdynamičtěji rozvíjející se kosmetickou značku v oblasti starostlivosti o vlasy. Její produkty sú založení na báze tekutého přírodního hedvábí, které zaručí dokonalou starostlivost o vaše vlasy.

Značka CHI se do povědomí zákazníků dostala jedinečnými zesvětlujícími systémy na vlasy, které jako první na světě neobsahovaly čpavek. V produktech CHI najdeme speciální patentovanou technologii, která dokáže proniknut hluboko do vlasů. Tato technologie je unikátní a žádné jiné konkurenční značky na trhu nemají tolik pozitivních vlastností pro vlasy a vlasovou pokožku.

Značka CHI dnes ponouká velkou škálu přípravků a pomůcek pro starostlivost a úpravu vlasů a proto si má každý možnost vybrat ten správný produkt podle typu vlasů. Dopřejte si aj vy unikátní starostlivost o vlasy a vyzkoušejte produkty značky CHI.