Charismo No. 9parfémovaná voda unisex

3×
Charismo No. 9 parfémovaná voda unisex 50 ml
Charismo No. 9 parfémovaná voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: CRO0134 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Charismo No. 9
Složení

Charismo No. 9 je parfémovaná voda unisex, jejíž předností využijí jak muži, tak ženy. Jde o mystickou a tak trochu tajuplnou kompozici, která svoji tvář poodkrývá velice pomalu, avšak intenzivně. Dokonalé propojení osobního šarmu a vybraných esencí, jež tvoří smyslný a dech beroucí celek.

Parfémovaná voda unisex Charismo No. 9 představuje tuzemský luxus, od něhož můžete očekávat mnohé. Je to například pikantnost mandarinky a řady vonných travin. Ty se postarají o vznešený a líbezný zážitek. Vnořte se do harmonického světa omamných vůní, kde se budete cítit, jako ryba ve vodě.

Flakónek parfémované vody unisex Charismo No. 9 má jednoduché linie vyvážené svojí praktičností. Nic vám tedy nebání v tom, připravit se z pohledu esenciálního opojení na chystanou společenskou událost. Vězte, že s tímto složením květinových prvků nebudete mít o pozornost kolemjdoucích žádnou nouzi.

Složení

Druh vůně
nedefinovaná

O značce Charismo

p>Charismo je česká značka parfémů, která navazuje na tradici parfumářského řemesla v Čechách. Parfémy Charismo jsou velice kreativní a působivé. Dokážou udělat dojem a vzbudit obdiv. Perfektně podtrhnou vaši přitažlivost a umocní kouzlo vaší osobnosti. S parfémy Charismo si zkrátka vaše charisma každý ihned zapamatuje!
Název české značky Charismo byl inspirován silným působením vůní a jejich efektu na okolí. Cílem značky Charismo je nejen nabídnout zákazníkům luxusní parfémy prvotřídní kvality, ale také vzdát hold českým parfémovým mistrům, kteří dokázali ve své době dostat české parfémy mezi celoevropskou špičku a konkurovat tak francouzským a italským výrobcům. Vsaďte na kvalitní českou značku a okouzlete své okolí parfémy Charismo!

Recenze Charismo No. 9