Chanel Soleil Tan de Chanel

univerzální krémový bronzer

2×
Chanel Soleil Tan de Chanel univerzální krémový bronzer
Chanel Soleil Tan de Chanel univerzální krémový bronzer
Chanel Soleil Tan de Chanel univerzální krémový bronzer
Chanel Soleil Tan de Chanel univerzální krémový bronzer
Chanel Soleil Tan de Chanel univerzální krémový bronzer
Chanel Soleil Tan de Chanel univerzální krémový bronzer
(Bronzing Makeup Base) 30 g

Kód: CHA1900 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Chanel Soleil Tan de Chanel
(Bronzing Makeup Base) 30 g

Popis kosmetiky Chanel Soleil Tan de Chanel

Popis:
Univerzální krémový bronzer Chanel Soleil Tan De Chanel jemně a spolehlivě nalíčí vaši pleť. Vytváří sametový povrch a zanechá pleť vašeho obličeje nádherně zabarvenou, jako by ji svými paprsky pohladilo samo slunce. Přípravek můžete používat samostatně pro jemné a málo nápadné líčení nebo jako perfektní bázi pod váš oblíbený make-up.
Lehký gelový krém Soleil Tan De Chanel má sametově jemnou texturu, která ihned přilne k pleti a dodá jí jemně opálený vzhled. Rozjasní vaši tvář příjemným teplým jasem, který působí naprosto přirozeným a zdravým dojmem. Krémový bronzer můžete použít jako speciální jemný a rozjasňující přípravek pro základ vašeho líčení. Make-up se po jeho použití na pleť lépe a rovnoměrněji roztírá a dokonale přilne k pleti.
Bronzer Soleil Tan De Chanel pleť hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Zanechává pleť jemnou, sametově hebkou a dokonale připravenou pro další líčení. Pleť vašeho obličeje získá přirozeně opálený vzhled, který v případě potřeby můžete ještě vylepšit make-upem a dalším běžným líčením. Přípravek je možné nanášet aplikačním kosmetickým štětcem, který vaši pleť ještě zdokonalí. Dopřejte si sametově hebkou a krásnou pleť!

Účinky:

  • jemně a spolehlivě líčí pleť
  • vytváří sametový povrch a zanechá pleť nádherně zabarvenou
  • ihned přilne k pleti a dodá ji jemně opálený vzhled
  • rozjasní tvář teplým jasem, který působí přirozeně
  • může být použit jako základ pod make-up nebo samostatně
  • hydratuje a vyživuje pleť
  • chrání pleť proti vnějším škodlivým vlivům
  • zanechává pleť dokonale připravenou pro další líčení

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Nanášejte na čistou pleť a jemně stejnoměrně rozetřete. Po nanesení přípravku můžete pokračovat v líčení nanášením make-upu nebo můžete bronzer použít samostatně. Ideální je nanášení aplikačním štětcem, který bronzer rovnoměrně a precizně na pleť nanese.

Vlastnosti

Konzistence
gelový krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.