Popis produktu Chanel Rouge Coco Gloss
Vlastnosti

Intenzivní lesk, bohatá hydratace a příjemná gelová textura. To všechno splňují lesky na rty Chanel Rouge Coco Gloss dostupné v celé řadě šťavnatých, decentních nebo sexy barev.

Vlastnosti:

  • lesk, který o rty pečuje a hydratuje je
  • ultra lehká gelová textura, která nelepí
  • rty jsou po nanesení příjemně hladké a plné
  • bohatá paleta odstínů od průhledných až po výrazné

Složení:

  • kokosový olej, peptidy a vitamín E – se postarají o výživu
  • komplex Hydraboost – zajistí komfort a vysokou hydrataci

Jak aplikovat:
Odstíny můžete na rtech kombinovat dle libosti a vytvářet tak nové barvy. Lesky lze nanášet také samostatně nebo na rtěnku. Oboustranný aplikátor se postará o rovnoměrné pokrytí a vysokou přesnost.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Efekt
lesklý, hydratační

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Rouge Coco Gloss