Chanel Ombre Essentielle oční stíny

Chanel Ombre Essentielle oční stíny
Chanel Ombre Essentielle oční stíny
odstín 108 Exaltation 2 g

Kód: CHA3011 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Chanel Ombre Essentielle

Popis:
Luxusní oční stíny Chanel Ombre Essentielle mají jemnou pudrovou texturu, která má perfektní přilnavost a dlouho drží bez nutnosti opravy. Oční stíny jsou vláčné a příjemné na dotek. Velmi dobře se nanášejí pomocí aplikační tyčinky, která je součástí balení. Mají luxusní vzhled a dokonale rozjasňují pohled očí. Účinně chrání oční víčka před nepříznivými vnějšími vlivy.
Oční stíny Ombre Essentielle nabízejí velké množství barevných odstínů, ze kterých není snadné si vybrat jen jeden. Balení obsahuje plastové neprůhledné pouzdro s jednou paletkou odstínu, aplikační tyčinku na jednom konci opatřenou houbičkou a látkové pouzdro, to vše je zabaleno do ochranné papírové krabičky. Pouzdra jsou značena firemní značkou Chanel.
Dávno jsou pryč doby, kdy se považovalo líčení žen za něco nemravného. Dnes je tomu právě naopak a oční stíny Ombre Essentielle jsou důkazem toho, že barevné líčení může být skutečně krásné. Je to malé umělecké dílko podtrhující osobnost a přirozenou krásu sebevědomé ženy, která ví, že je přitažlivá a svůdná. Dopřejte si kvalitní sametovou krásu pro váš neodolatelný pohled, buďte krásná!

Účinky:

  • mají jemnou pudrovou texturu
  • dlouho drží bez nutnosti opravy
  • mají perfektní přilnavost
  • jsou vláčné a příjemné na dotek
  • velmi dobře se nanášejí
  • mají luxusní vzhled, rozjasňují pohled očí
  • účinně chrání víčka před nepříznivými vnějšími vlivy
  • lze si vybrat z velkého množství barevných odstínů

Složení:

  • vitaminy C a E - působivé antioxidanty, zpevňují pleť a chrání ji před nepříznivými vlivy

Jak aplikovat:
Pro přirozený vzhled naneste aplikátorem se suchou houbičkou na oční víčka. Pro vytvoření intenzivního efektu použijte aplikátor s vlhkou houbičku.

Napsali jsme o Chanel Ombre Essentielle
Články

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Ombre Essentielle