Chanel Ligne Graphique de Chanel

dlouhotrvající voděoodolné oční linky

2×
Chanel Ligne Graphique de Chanel dlouhotrvající voděoodolné oční linky
Chanel Ligne Graphique de Chanel dlouhotrvající voděoodolné oční linky
odstín 10 Noir 2,5 ml
905

Kód: CHA2005 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Chanel Ligne Graphique de Chanel
odstín 10 Noir 2,5 ml | 905

Popis produktu Chanel Ligne Graphique de Chanel

Dlouhotrvající voděodolné oční linky Chanel Ligne Graphique De Chanel s flexibilním aplikačním kartáčkem zajišťují přesný a intenzivní výsledek líčení. Jemná textura je voděodolná, odolává i kožnímu mazu a po nanesení vydrží dlouhou dobu neporušená. Můžete s ní vytvořit přirozené líčení vhodné pro každý den, stejně jako dramatické líčení, vhodné pro slavnostní příležitosti a večerní make-up.

Podtrhněte krásu svých očí kvalitními očními linkami Chanel Ligne Graphique De Chanel!

Vlastnosti:

  • zajišťují přesné líčení očí
  • dlouho vydrží neporušené
  • jsou voděodolné
  • snadné odstranění přípravky pro voděodolné líčení nebo teplou vodou
  • vhodné pro nositelky kontaktních čoček

Složení:

  • polymer s latexovou technologií – zajišťuje odolnost, flexibilitu

Jak aplikovat:
Pro přirozený vzhled vytvořte tenkou linku podél horních řas. Pro intenzivní vzhled líčení navíc vytvořte linku podél dolních řas. Tenkou linku veďte z vnitřního koutku oka a mírně ji rozšiřujte až do vnějšího koutku.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
voděodolné

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.