Chanel Levres Scintillantes

lesk na rty

6×
Chanel Levres Scintillantes lesk na rty
Chanel Levres Scintillantes lesk na rty
Chanel Levres Scintillantes lesk na rty
Chanel Levres Scintillantes lesk na rty
Chanel Levres Scintillantes lesk na rty
odstín 119 Wild Rose 5,5 g

Kód: CHA0229 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Chanel Levres Scintillantes
odstín 119 Wild Rose 5,5 g

Popis kosmetiky Chanel Levres Scintillantes

Popis:
Lesk na rty Chanel Levres Scintillantes je zkrášlující přípravek, který dokonale zvýrazní vaše rty a podtrhne tak jejich přirozenou krásu a svěžest. Gelová textura se příjemně nanáší a vytváří třpytivý ultra lesklý vzhled.
Jemným způsobem rty ošetří, vyživí a do hloubky je hydratuje. Lesk Levres Scintillantes dodá vašim rtům módní odstín, který bude skvělým způsobem zdobit vaše rty a přitahovat pozornost mužů. Vitaminy, které lesk obsahuje, rty vyživují a chrání je před vnějšími škodlivými vlivy.
Lesk Levres Scintillantes můžete používat samostatně pro přírodní vzhled s vysokým leskem nebo lesk můžete nanášet na vaši oblíbenou rtěnku a vytvořit tak dokonalý make-up vašich rtů, který nikdo nepřehlédne. Chraňte vaše rty před vysušením a použijte jedinečný lesk, který dodá vašim rtům půvab a smyslnost!

Účinky:

  • zvýrazní a ošetřuje rty
  • podtrhne přirozenou krásu rtů
  • dodává rtům svěžest
  • příjemně se nanáší
  • vytváří třpytivý ultra lesklý vzhled
  • vyživuje a hydratuje rty
  • chrání rty před vnějšími škodlivými vlivy

Složení:

  • vitamin C – vyživuje rty a dodává jim svěžest
  • vitamin E - chrání rty před volnými radikály

Jak aplikovat:
Nanášejte na rty a jemně rozetřete. Můžete používat samostatně nebo v kombinaci se rtěnkou. Používejte kdykoliv během dne, podle aktuální potřeby.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.