Chanel Les Pinceaux

štětec na stínování a přechody

Chanel Les Pinceaux štětec na stínování a přechody
Chanel Les Pinceaux štětec na stínování a přechody
#19

Kód: CHA2117 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Chanel Les Pinceaux
#19

Hlídání dostupnosti zboží

Popis produktu Chanel Les Pinceaux

Popis:
Štětec na stínování a přechody Chanel Les Pinceaux je skvělým pomocníkem při líčení. Jedinečným způsobem vystínuje obličej a dodává mu tak rozjasněný a mladistvý vzhled. Štětec lehce překryje všechny barevné nedokonalosti pleti a hravě vyřeší přechod mezi jednotlivými líčidly. Dopřejte si aplikační štětec s příjemnými štětinkami, který vám usnadní každodenní make-up obličeje!

Vlastnosti:

  • lehce stínuje obličej
  • zjemňuje přechody mezi líčidly
  • má příjemné štětinky
  • usnadňuje líčení

Jak používat:
Používejte na stínování obličeje a rozjasnění některých jeho částí. Po nalíčení štětečkem zjemněte přechody mezi jednotlivými líčidly, aby make-up vypadal přirozeně. Štětec po použití pravidelně vymývejte teplou vodou a mýdlem. Poté ho nechte uschnout mimo zdroj tepla.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.