Chanel Les Pinceaux

štětec na pudr

Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
Chanel Les Pinceaux štětec na pudr
#1
1 379

Kód: CHA1964 | Zbývá posledních 1 ks
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra neděle 22. 7. 2018
Osobní odběr
Již dnes

Popis kosmetiky Chanel Les Pinceaux

Popis:
Štětec na pudr Chanel Les Pinceaux zajišťuje bezchybnou aplikaci a jednotné roztírání pudru na obličej. Zanechává na pleti jen nezbytné množství pudru, takže nalíčení působí velmi přirozeně. Štětec má perfektní zakulacený tvar, dokonale nalíčí kontury a záhyby obličeje bez ostrých přechodů. Je vyroben z jemných, avšak pevných syntetických vláken, která umožňují snadné nalíčení.
Štětcem na pudr Les Pinceaux lze nanášet také tvářenka. Po každém použití štětce je nutné dbát na jeho údržbu. Hebká vlákna neabsorbují líčidla, tím se jejich spotřeba viditelně snižuje. Přesto po každé aplikaci štětec důkladně očistěte a podle druhu nanášených líčidel alespoň 1x týdně opláchněte. Do vlhkých vláken štětce jemně vmasírujte malé množství antibakteriálního mýdla nebo jemného šamponu a jemně opláchněte vlažnou vodou. Štětec nechte volně uschnout. Nepoužívejte k sušení vláken fén ani jiné spotřebiče a tepelné radiátory. Při dodržování běžné údržby váš štětec bude stále jako nový.
Vynikající parametry štětce Les Pinceaux jsou viditelné na první pohled. Bohatá vlákna v přesně střiženém tvaru, velmi elegantní provedení v kombinaci černé barvy a stříbřitého kovu s viditelným nápisem Chanel na rukojeti. V luxusním provedení se skrývá spolehlivý pomocník každodenního líčení. Vyzkoušejte jej a budete velmi příjemně překvapena!

Vlastnosti:

  • zajišťuje bezchybnou aplikaci a jednotné roztírání pudru na obličej
  • zanechává na pleti jen nezbytné množství pudru
  • nalíčení působí velmi přirozeně
  • má perfektní zakulacený tvar
  • dokonale nalíčí kontury a záhyby obličeje bez ostrých přechodů
  • snadno se udržuje

Materiál:

  • štětec je vyroben z jemných, avšak pevných syntetických vláken, která umožňují snadné nalíčení

Jak používat:
Štětcem naneste pudr na obličej a jednoduchými tahy jej roztírejte směrem od kořene nosu ke spánkům do ztracena.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Menu