CHANEL LES PINCEAUX štětec na oční stíny malý | notino.cz

Chanel Les Pinceaux

štětec na oční stíny malý

Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
Chanel Les Pinceaux štětec na oční stíny malý
#15

Kód: CHA1906 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Chanel Les Pinceaux

Popis:
Štětec na oční stíny Chanel Les Pinceaux absorbuje optimální množství stínů a vytvoří nádherně syté dlouhotrvající líčení. Komfortní tvar štětce dokonale kopíruje křivky očního víčka, lehce klouže po pleti a nabízí snadnou a přesnou aplikaci očních stínů. Délka vláken a tvar rukojeti byly navrženy a vyvinuty tak, aby štětec perfektně sedl do ruky a usnadnil dosažení bezchybného finálního vzhledu při každé aplikaci.
Štětec na oční stíny Les Pinceaux usnadňuje líčení a umožňuje perfektně roztírat stíny tak, aby vznikl harmonický přechod jednotlivých barevných odstínů. Štětec se udržuje obvyklým způsobem. Do vlhkých vlasů štětce jemně vmasírujte malé množství antibakteriálního mýdla a jemně opláchněte teplou vodou. Propírejte štětec tak dlouho, dokud pouští nečistoty. Ještě mokrý štětec vytvarujte do původního tvaru a nechte volně uschnout.
Štětec Les Pinceaux je připraven vám pomoci se zkrášlováním vašich očí. Přestaňte nanášet oční stíny konečky prstů nebo malými aplikátory, zvolte profesionální prostředek k této činnosti určený. Zvolte pro líčení očí kvalitní štětec, aby vaše oční stíny byly dokonalé!

Vlastnosti:

  • absorbuje optimální množství stínů
  • vytváří nádherně syté dlouhotrvající líčení
  • komfortní tvar dokonale kopíruje křivky očního víčka
  • lehce klouže po pleti, umožňuje snadnou a přesnou aplikaci očních stínů
  • štětec se perfektně drží v ruce
  • usnadňuje dosažení bezchybného finálního vzhledu při každé aplikaci
  • umožňuje roztírat stíny tak, aby vznikl harmonický přechod jednotlivých barevných odstínů

Jak používat:
Oční stíny nanášíme štětcem na horní víčka jedním tahem od středu oka směrem ke spánku, druhým tahem od středu směřujeme ke koutku oka.

 

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Menu