Chanel Le Volume Stretch De Chanel objemová a prodlužující řasenka

Chanel Le Volume Stretch De Chanel objemová a prodlužující řasenka
Chanel Le Volume Stretch De Chanel objemová a prodlužující řasenka
odstín 10 Noir 6 g

Kód: CHA10234 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Chanel Le Volume Stretch De Chanel
Vlastnosti

Svěřte své řasy kartáčku, který byl vyvinut těmi nejmodernějšími technologiemi. Objemová a prodlužující řasenka Chanel Le Volume Stretch De Chanel zanechá na řasách nepřehlédnutý objem a dodá jim maximální délku. To je výsledek, který zajišťuje kombinace jedinečného složení na bázi latexu a speciálního kartáčku s mikroštětinkami. Na vždy dokonalý efekt se můžete spolehnout.

Vlastnosti:

  • dodává řasám výrazný objem a prodloužení
  • vytváří vzhled široce otevřených očí
  • obalí řasy jediným tahem
  • unikátní zaoblený kartáček vytvořený 3D tiskem
  • s mikrovlákny a dutým jádrem
  • flexibilní složení na latexové bázi

Složení:
Řasenku Chanel Le Volume Stretch aplikujte od kořínků ke konečkům pomocí cik cak pohybů. Poté můžete aplikovat další vrstvu pro dosažení požadovaného efektu.

Jak aplikovat:
Dosáhněte těch nejlepších výsledků. Stačí nejprve nanést podkladovou bázi pod řasenku Chanel La Base Mascara.

Vlastnosti

Odstín
černý
Typ řasenky
prodlužující, pro objem

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Le Volume Stretch De Chanel