Chanel Illusion D'Ombre

oční stíny

Chanel Illusion D'Ombre oční stíny
Chanel Illusion D'Ombre oční stíny
odstín 82 Émerveillé 4 g

Kód: CHA1945 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Chanel Illusion D'Ombre
odstín 82 Émerveillé 4 g

Popis produktu Chanel Illusion D'Ombre

Popis:
Oční stíny Chanel Illusion D'Ombre rozjasňují oči a propůjčují jim intenzivní třpyt. Inovativní gelová textura je příjemně vláčná a citlivá k potřebám křehké pleti. Oční stíny jsou odolné, mají dlouhotrvající efekt bez nutnosti jakékoli opravy. Okamžitě splynou s pletí, lze je použít jako oční stíny nebo oční linky a vždy jedinečným způsobem vyzdvihnou půvab vašich očí. Balení očních stínů Illusion D'Ombre obsahuje pouzdro s očními stíny a speciální štěteček, jenž zaručuje jejich precizní aplikaci. Vybírat si můžete z mnoha zajímavých a krásných odstínů, které dodají očím nádherný výraz a vytvoří podmanivý pohled. Oční stíny nejen krášlí, ale také hydratují a vyživují pleť a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy.
Oční stíny Illusion D'Ombre můžete nanášet různými způsoby. Můžete je stínovat, na očích pak budete mít jen jemné třpytky, nebo můžete nanést silnější vrstvu a na víčkách budete mít sytější barvu, která je vhodná zejména na večerní a slavnostní líčení. Pokaždé však vytvoříte profesionální výsledek líčení, jímž zvýrazníte krásu svých očí. Vyzkoušejte luxusní oční stíny, zářivý pohled vašich očí nikdo nepřehlédne!

Účinky:

 • oční stíny rozjasňují oči a propůjčují jim intenzivní třpyt
 • inovativní gelová textura je příjemně vláčná a citlivá k potřebám křehké pleti
 • oční stíny jsou odolné, mají dlouhotrvající efekt bez nutnosti jakékoli opravy
 • okamžitě splynou s pletí
 • lze je použít jako oční stíny nebo oční linky
 • vyzdvihnou půvab vašich očí
 • dodají očím nádherný výraz
 • vytvoří podmanivý pohled
 • hydratují a vyživují pleť
 • chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy
 • vytvoří jemné denní i slavnostní a večerní líčení

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Naneste oční stíny pomocí aplikačního štětečku na oční víčka a rozetřete do požadované intenzity.
  

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.