Chanel Coco Mademoiselle

tělový sprej pro ženy 100 ml

Chanel Coco Mademoiselle tělový sprej pro ženy 100 ml
Chanel Coco Mademoiselle tělový sprej pro ženy 100 ml
Chanel Coco Mademoiselle tělový sprej pro ženy 100 ml
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: CHA2555 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Chanel Coco Mademoiselle
tělový sprej pro ženy 100 ml | 1 143

Popis parfému Chanel Coco Mademoiselle

Tělový sprej pro ženy Chanel Coco Mademoiselle podpoří vůní parfémované vody stejné kolekce a zahalí vás do jemného a smyslného závoje z květů pomerančovníku, sladké růže, krémové vanilky, svěžích citrusů, podmanivého jasmínu a exotické pačuli. Tělový sprej Chanel si vás získá svou podmanivou vůní.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.