Chanel Stylo Sourcils Waterproof voděodolná tužka na obočí s kartáčkem

Chanel Stylo Sourcils Waterproof voděodolná tužka na obočí s kartáčkem
Chanel Stylo Sourcils Waterproof voděodolná tužka na obočí s kartáčkem
odstín 812 Ebène 0.27 g
1 132

Kód: CHA07802 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Chanel Stylo Sourcils Waterproof
Vlastnosti

Podtrhněte přirozenou krásu svého obočí. Dokonale vytvarovat i vystínovat vám jej pomůže voděodolná tužka na obočí s kartáčkem Chanel Stylo Sourcils Waterproof. Vysunovací tužka s precizností definuje tvar obočí, sjednocuje jeho barvu a kartáček mu udá správný směr. Dovolte nádherně tvarovanému obočí zvýraznit váš pohled.

Vlastnosti:

  • definuje tvar obočí a zvýrazní jeho přirozenou krásu
  • sjednotí barevný tón obočí
  • speciální plochý tvar umožní snadnou aplikaci
  • spirálovitý kartáček dá chloupkům správný směr
  • dlouhotrvající výdrž
  • voděodolné složení

Jak aplikovat:
Plochým okrajem tužky obočí vystínujte, špičatým hrotem jej definujte. Pro vytvoření dokonalého výsledku dejte obočí správný směr pomocí spirálovitého kartáčku.

Vlastnosti

Efekt
voděodolný
Barva
černá

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Stylo Sourcils Waterproof