Přejít na hlavní obsah
Chanel Chance toaletní voda pro ženy
Chanel Chance toaletní voda pro ženy
Chanel Chance toaletní voda pro ženy
Hlava
hyacint, pepř, ananas, pačuli
Srdce
jasmín, citron
Základ
pačuli, pižmo, vanilka, vetiver
Druh vůněkvětinová, chypre

Nepromarněte svou šanci okouzlit okolí přitažlivou vůní. Toaletní voda pro ženy Chanel Chance je nepředvídatelná a nepolapitelná – neustále se měnící aroma je chvíli osvěžující, pak květinové a jindy kořenité. Za všech okolností je však tato vůně neodolatelně smyslná.

  • mladistvá a energická květinová vůně s prvky chypre
  • evokuje očekávání, touhu a nespoutanost
  • jedinečné aroma se neustále vyvíjí a mění

Složení vůně
Po prvním přivonění se vás zmocní opojné květy hyacintu a exotické pačuli, které jsou doplněné lahodným ananasem a špetkou pepře. Po chvíli se rozvoní srdce vůně z něžného jasmínu s osvěžujícím citronem. V závěru se vás zmocní dlouhotrvající vůně kosatce, zemitého vetiveru, podmanivého pižma a hřejivé vanilky.

Příběh vůně
Dámská toaletní voda Chanel Chance vás během chvilky naplní energií a vitalitou. V této mladistvé vůni z roku 2003 se podařilo harmonicky propojit radost ze života, eleganci i svěžest. Svým postupným uvolňováním na pokožce bude aroma vás i vaše okolí neustále překvapovat svou jedinečnou proměnlivostí.

ChanelChance toaletní voda pro ženy

49×
Doprava zdarma
5 375
Výhodněji o 16%
150 ml
4 480

Skladem | 2 986,67 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CHA0570
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Expresní doručení po Brně
Již dnes 12:30 - 16:30
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 5. 2024