Chanel Accessorieszrcátko

5×
Chanel Accessories zrcátko
Chanel Accessories zrcátko
zrcátko
1 065

Kód: CHA0002 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
úterý 1. 12. 2020

Popis produktu Chanel Accessories

Zbavte se v okamžiku všech pochybností o stavu svého make-upu. Stačí mít po ruce ultratenké zrcátko Chanel Accessories. Vejde se do každé kabelky, kosmetické taštičky i do kapsy vašeho sáčka. Svůj vzhled můžete zkontrolovat pomocí normálního či zvětšovacího zrcátka, které oceníte především při líčení detailů a úpravách.

Vlastnosti:

  • praktické oboustranné provedení
  • obsahuje klasické i zvětšovací zrcátko
  • velmi tenké a lehké
  • pro precizní líčení v kteroukoliv denní dobu
  • elegantní a kompaktní design

Jak používat:
Jednoduše otevřete a podle potřeby použijte zrcátko s normálním nebo zvětšovacím odrazem.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Accessories5