Chanel Accessorieszrcátko

5×
Chanel Accessories zrcátko
Chanel Accessories zrcátko
zrcátko
889

Kód: CHA0002 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 24. 2. 2020
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 2. 2020
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Chanel Accessories

Popis:
Zrcátko Chanel Accesories patří mezi malé nezbytnosti, bez kterých se neobejde žádná žena. Pokud si potřebuje rychle překontrolovat stav svého make-upu, mírně ho poupravit nebo obnovit svou rtěnku, toto praktické zrcátko vám bude vždy a všude k dispozici. Jeho malý rozměr ho předurčuje k uložení do dámských kabelek, zásuvek pracovního stolu nebo prostě do kapsy vašeho saka.
Oboustranné zrcátko Chanel Accesories je z jedné strany klasické a z druhé strany dokáže váš odraz zvětšit. Tuto jeho funkci oceníte především ve chvílích, kdy vám padne do oka nějaké smítko, nebo nahmatáte neposlušný chloupek, který jste ráno přehlédla. Ultra tenké zrcátko je prostorově velmi úsporné a dokonale splňuje svou funkci nenápadného a praktického pomocníka. Dopřejte si zrcátko, na které se můžete spolehnout!

Vlastnosti:

  • malý a ultra tenký rozměr
  • oboustranné provedení
  • zvětšovací funkce

Jak používat:
Jednoduchým způsobem otevřete a můžete použít klasickou nebo zvětšovací stranu.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.

Recenze Chanel Accessories