Chanel Accessories

štětec na rty

Chanel Accessories štětec na rty
Chanel Accessories štětec na rty
štětec na rty

Kód: CHA0008 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Chanel Accessories
štětec na rty

Popis produktu Chanel Accessories

Popis:
Štětec na rty Chanel Accesories je praktický kosmetický doplněk, který vám umožní hladké a rovnoměrné nanášení přípravků určených k líčení rtů. Díky tomuto speciálnímu štětci si vytvarujete rty přesně podle svých představ.
Štětec na rty Accesories je skvělý pomocník, který zvládne dokonale nalíčit rtěnku, lesk nebo balzám na vaše rty jednoduchým a rychlým způsobem. Lze ho použít místo konturovací tužky pro dokonalé obrysy rtů nebo pro líčení celé plochy rtů rtěnkou a leskem.
Štětec poskytuje možnost naprosto hygienického líčení pro více osob stejným přípravkem. Je tedy nezbytným doplňkem především pro všechny vizážisty a kosmetičky. Štětec z hygienických důvodů pravidelně vymývejte v teplé mýdlové vodě a nechte jej volně uschnout. Dopřejte si elegantní způsob líčení vašich rtů, který vás bude bavit!

Účinky:

  • umožní hladké a rovnoměrné nanesení přípravků
  • je možné ho použít jako konturovací tužku, na nanesení rtěnky nebo lesku
  • poskytuje elegantní a hygienické líčení
  • dokáže líčit precizně, rychle a jednoduchým způsobem

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.