Chanel Accessories

štětec na pudr

1×
Chanel Accessories štětec na pudr
Chanel Accessories štětec na pudr
137.310

Kód: CHA0003 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku cestovní set na kosmetiku nebo opalovací olej zdarma k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Chanel Accessories
137.310

Popis produktu Chanel Accessories

Popis:
Štětec na pudr Chanel Accesories je praktický pomocník s kulatým tvarem pro nanášení pudru nebo tvářenky. Díky své velikosti se dobře přenáší a dá se uskladnit téměř všude. Skvěle se osvědčí zejména na cestách. Štětec vytvoří s vaší pomocí dokonalý make-up, který bude k nerozeznání od výtvoru profesionálního maskéra.
Štětec Accesories je vyroben z přírodních štětin, které jemně nanáší pudr na pleť v přiměřeném množství. Dokáže dodat líčení vzdušnost a vaší pleti přirozený vzhled. Tento jedinečný štětec je nepostradatelnou pomůckou pro precizní líčení, které má profesionální vzhled. Dopřejte si pohodlné líčení pomocí kvalitního štětce s přírodními štětinami!

Vlastnosti:

  • má malý rozměr, dá se dobře uskladnit
  • dokáže líčit profesionálně
  • nanáší přesné množství pudru nebo tvářenky
  • má kulatý tvar vhodný pro nanášení pudru

Materiál:

  • přírodní štětiny

Jak používat:
Nanášejte volné nebo lisované pudry jemnými tahy štětce. Při nanášení tvářenky lehce přetáhněte štětcem celé tváře pro přirozený vzhled nebo zvýrazněte pouze kontury tváře. Štětec po aplikaci důkladně umyjte v teplé mýdlové vodě a nechte ho volně uschnout. Nedávejte štětec do blízkosti tepelných zdrojů.

O značce Chanel

Zakladatelka značky Chanel přezdívaná „Královna módy“ – Gabrielle Bonheur Chanel – se narodila v roce 1883 v západofrancouzském městečku Saumur. Módní svět však dobyla až z Paříže svým progresivním návrhem kostýmu s nohavicemi a sukní.

„Coco“ Chanel začínala jako barová zpěvačka, kde získala i svoji přezdívku. Svůj první módní salón otevřela v roce 1912 a brzy se vypracovala na uznávanou návrhářku. V polovině 20. století již udávala trendy haute couture. Značku Chanel nosily osobnosti jako Jacqueline Kennedy nebo Grace Kelly, které si zamilovaly kousky se sportovními a pánskými prvky zachovávající ženskou linii.

G. B. Chanel začala brzy své modely doplňovat i vlastními návrhy šperků a broží a následně se též angažovat v oblasti kosmetiky a parfumérství. Legendární vůně Chanel N° 5 byla na trh uvedena již v roce 1921 a dodnes je jedním z nejslavnějších a nejprodávanějších parfémů.