Cettua Pure White

čisticí náplast na zanešené póry na nose

8×
Cettua Pure White čisticí náplast na zanešené póry na nose
Cettua Pure White čisticí náplast na zanešené póry na nose
6 ks

Kód: CTT0001 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Cettua Pure White

Popis:
Čisticí náplast na zanešené póry na nose Pure White patří do portfolia korejské značky Cettua, charakteristické svými speciálními kosmetickými produkty pro čištění obličeje i pokožky celého těla. Čisticí pásky Cettua Pure White okamžitě zbavují černých teček a nečistot v pórech na nose. Obsah extraktu z vilínu současně pomáhá póry stahovat. Použití čisticí náplasti Pure White je rychlé a jednoduché. Náplasti neobsahují parabeny. Podpořte dokonalý vzhled své tváře, zbavte se černých teček a nečistot v pórech na nose s čisticí náplastí na zanesené póry Cettua Pure White!

Účinky:

  • čistí zanesené póry na nose
  • odstraňuje černé tečky
  • stahuje póry

Složení:

  • extrakt z vilínu - pomáhá stahovat póry

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Po umytí přiložte náplast na nos (hladkou stranou k pleti). Nechte působit 10 - 15 minut, odstraňte pomalým tahem od krajům ke středu. Pro nejlepší efekt před použitím otevřete póry přiložením teplého vlhkého kusu látky.

Vlastnosti

Kdy používat
na den i noc
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
čištění, minimalizace pórů, proti černým tečkám
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Cettua

Značka Cettua představuje speciální kosmetiku, která vylepšuje vzhled obličeje pomocí čisticích náplastí a plátýnkových masek. Protože krása žen není jen v jejich obličeji, ale týká se i jejich rukou a nohou, dodává značka Cettua i obklady na ruce a nohy. Exfoliační ponožky navrátí krásu pokožce nohou a výživná maska na ruce vyhladí vrásky a dodá pevnost i svěží vzhled pokožce rukou.
Použití kosmetických výrobků je velmi jednoduché a rychlé. S radostí je využívají ženy po celém světě pro zkrášlení a zdravý vzhled. Čisticí náplasti a další pomůcky pomohou vytíženým ženám zajistit čistotu obličeje i bez návštěvy kosmetického salonu. Použijte výrobky značky Cettua v pohodlí svého domova!