Cerruti 1881 Riviera toaletní voda pro muže

Cerruti 1881 Riviera toaletní voda pro muže
Cerruti 1881 Riviera toaletní voda pro muže
100 ml
702

Kód: CRT00943 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 23. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 23. 4. 2021

Popis Cerruti 1881 Riviera
Složení

Upoutejte na sebe pozornost pokaždé, když vejdete do místnosti. Dav se rozestoupí a stovky očí se k vám s obdivem zadívají. Takovou fantazii představuje pánská toaletní voda Cerruti 1881 Riviera, která voní směsicí hlubokých tónů v čele s vetiverem, bergamotem a vzácným pačuli.

  • aromatická chypre vůně
  • pro sebevědomé moderní muže
  • vhodná na běžné i výjimečné okamžiky

Složení vůně:
Počáteční tóny vůně Cerruti 1881 Riviera patří čtveřici svěžích složek – pomeranči, bergamotu, mátě a kadidlu. V další fázi vévodí cenný Akigalawood® a neméně přitažlivý jasmín. O epické orámování se závěrem stará pačuli, intenzivní vetiver a klasické aroma kůže.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
máta, pomeranč, bergamot, kadidlo
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, Akigalawood®
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, vetiver, pačuli
Druh vůně
aromatická, chypre

O značce Cerruti

Značka Cerruti založil v roce 1881 ambiciózní Antonio Cerruti. Po obrovském úspěchu na poli módy se pozornost Cerruti obrátila také ke šperkům a k pánským a posléze i dámským parfémům. Cerruti je nejen pro Italy symbolem vytříbeného vkusu, prvotřídní kvality a osobitého stylu.

V roce 1978 přichází na trh první parfém ze stáje Cerruti pojmenovaný jednoduše Nino. K nejoblíbenějším se u mužů řadí parfém Cerruti 1881 Black, nadčasově elegantní L’Essence De Cerutti nebo úplná klasika Cerruti 1881 pour Homme.  Vůně Cerruti jsou jiskřivou oslavou životní energie a často bývají označovány jako parfémy s duší.

Recenze Cerruti 1881 Riviera