Caudalie Figue De Vigne

sprchový gel pro ženy 200 ml

Caudalie Figue De Vigne sprchový gel pro ženy 200 ml
Caudalie Figue De Vigne sprchový gel pro ženy 200 ml
sprchový gel pro ženy 200 ml

Kód: CAU1182 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Caudalie Figue De Vigne
sprchový gel pro ženy 200 ml

Popis parfému Caudalie Figue De Vigne

Sprchový gel Caudalie Figue De Vigne dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Caudalie

Krása z francouzských vinic – klíčovou složku přírodní kosmetiky Caudalie tvoří olej z hroznů a vinné révy, který je díky vysokému obsahu polyfenolů silným antioxidantem.

Nápad na tuto výjimečnou a vysoce účinnou kosmetiku se zrodil v roce 1993 ve francouzském Bordeaux při sklizni vína. Manželé Mathilde a Bertrand Thomasovi se zde setkali s profesorem Josephem Vercauterenem, který s nimi sdílel své vědecké objevy o víně. O dva roky později vznikla Caudalie – kvalitní kosmetika využívající unikátní vlastnosti přírody.

Koncept značky Caudalie je založen na šetrnosti k pokožce a přírodě. Caudalie se aktivně zapojuje do ekologických projektů a její produkty neobsahují minerální oleje, ingredience živočišného původu nebo dráždivé látky látky SLS.

Pokud i vy hledáte rovnováhu mezi přirozeností, efektivitou a krásou – kosmetika Caudalie bude pro vás tou pravou volbou.

Recenze Caudalie Figue De Vigne

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!