Caudalie Divine Collection parfémovaná voda pro ženy

1×
Caudalie Divine Collection parfémovaná voda pro ženy
Caudalie Divine Collection parfémovaná voda pro ženy
50 ml
1 247

Kód: CAU1062 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Caudalie Divine Collection
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Caudalie Divine Collection je prvním parfémem, který vytvořili Mathilde Thomas s mistrem parfémů Jacques Cavallier.

Jemná, romantická vůně růže s nádechem pižma a smyslnou vanilkou se jemně propojují s tóny bulharské a marocké růže, virginským cedrem a pikantním růžovým pepřem. Použití okouzlující přírodní vůně je jedinečným smyslovým zážitkem, který si budete chtít zopakovat každý den.

Zahalte se do jemných tonů s parfémovanou vodou pro ženy Caudalie Divine Collection a buďte blízko přírodě!

Složení

Složení
růžový pepř, marocká růže, bulharská růže, cedr, pižmo, růže, vanilka
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Caudalie

Krása z francouzských vinic – klíčovou složku přírodní kosmetiky Caudalie tvoří olej z hroznů a vinné révy, který je díky vysokému obsahu polyfenolů silným antioxidantem.

Nápad na tuto výjimečnou a vysoce účinnou kosmetiku se zrodil v roce 1993 ve francouzském Bordeaux při sklizni vína. Manželé Mathilde a Bertrand Thomasovi se zde setkali s profesorem Josephem Vercauterenem, který s nimi sdílel své vědecké objevy o víně. O dva roky později vznikla Caudalie – kvalitní kosmetika využívající unikátní vlastnosti přírody.

Koncept značky Caudalie je založen na šetrnosti k pokožce a přírodě. Caudalie se aktivně zapojuje do ekologických projektů a její produkty neobsahují minerální oleje, ingredience živočišného původu nebo dráždivé látky látky SLS.

Pokud i vy hledáte rovnováhu mezi přirozeností, efektivitou a krásou – kosmetika Caudalie bude pro vás tou pravou volbou.

Recenze Caudalie Divine Collection1