Popis produktu Catrice Velvet Matt
Vlastnosti

Konturovací tužka na rty Catrice Velvet Matt s voskovou texturou orámuje rty, dodá jim definici, podtrhne jejich tvar a zamezí pohybu rtěnky. Složení navíc po aplikaci získá matný vzhled, čímž dokonale doplní trendy matné rtěnky.

Vlastnosti:

  • po aplikaci získá matný efekt
  • definuje a zvýrazní tvar rtů
  • fixuje okraje rtů a zamezí rozmazávání rtěnky
  • dokonale doplní matné rtěnky

Jak aplikovat:
Hrotem tužky naneste na okraje rtů. Poté aplikujte rtěnku jako obvykle.

Vlastnosti

Odstín
vínový

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.

Recenze Catrice Velvet Matt