Catrice Rock Couture

tekuté oční linky

3×
Catrice Rock Couture tekuté oční linky
Catrice Rock Couture tekuté oční linky
odstín 010 Blackest Sabbath 2,2 ml
107

Kód: CTE01740 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Catrice Rock Couture
odstín 010 Blackest Sabbath 2,2 ml | 107

Popis kosmetiky Catrice Rock Couture

Tekuté oční linky Catrice Rock Couture s ultra černým pigmentem očím rázem dodají definici a kočičí vzhled až na 24 hodin.

Vlastnosti:

  • pigment zajistí sytou ultra černou barvu
  • dlouhotrvající složení zajistí perfektní vzhled až po 24 hodin
  • tenký hrot usnadní přesnou aplikaci linek
  • tekutá forma rychle zasychá a zamezí rozmazávání

Jak aplikovat:
Hrotem veďte linku po horní linii řas od vnitřního koutku oka směrem ven. Pro efekt kočičích očí linku ve vnějším koutku oka protáhněte.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.