Catrice Quick Dry & High Shine

krycí lak na nehty

Catrice Quick Dry & High Shine krycí lak na nehty
Catrice Quick Dry & High Shine krycí lak na nehty
10 ml

Kód: CTE1304 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Catrice Quick Dry & High Shine
10 ml

Popis produktu Catrice Quick Dry & High Shine

Popis:
Catrice Quick Dry & High Shine je speciální krycí lak na nehty pro rychlejší zaschnutí laku, pro vysoký lesk a odolnost laku. Velice rychle zasychá, vydrží na nehtech v perfektním stavu několik dnů a dodá vašim nehtům precizní vysoký lesk.

Účinky:

  • rychle zasychá
  • má dlouhou výdrž
  • dodá nehtům zářivý lesk

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.