Catrice Prime And Fine

zesvětlující kapky do make-upu

1×
Catrice Prime And Fine zesvětlující kapky do make-upu
Catrice Prime And Fine zesvětlující kapky do make-upu
15 ml

Kód: CTE01734 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Catrice Prime And Fine
15 ml

Popis produktu Catrice Prime And Fine

Zesvětlující kapky do make-upu Catrice Prime And Fine přináší unikátní vysoce pigmentovanou formuli, která umožní dosažení naprosto ideálního tónu make-upu a jeho uzpůsobení během roku. Koncentrované kapky po smíchání s tekutým make-upem zesvětlí jeho odstín a postupným přidáváním umožní volit jeho tón dle potřeby.

Vlastnosti:

  • unikátní formule zesvětlí odstín make-upu dle potřeby
  • umožní dosažení ideálního odstínu make-upu
  • použití je snadné a rychlé
  • nenarušuje strukturu make-upu
  • složení je vhodné pro vegany
  • produkt je vhodný pro všechny krémové a tekuté make-upy

Jak aplikovat:
Aplikujte přiměřené množství make-upu na hřbet ruky či do kalíšku a postupně přidávejte zesvětlující kapky dokud nedosáhnete požadovaného odstínu, průběžně promíchávejte.

Vlastnosti

Konzistence
tekutý make-up
Ochrana proti slunci
bez SPF

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.