Catrice Power Gel 2 in1

podkladový a vrchní lak na nehty

Catrice Power Gel 2 in1 podkladový a vrchní lak na nehty
Catrice Power Gel 2 in1 podkladový a vrchní lak na nehty
10,5 ml
78

Kód: CTE01634 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Catrice Power Gel 2 in1
10,5 ml | 78

Popis produktu Catrice Power Gel 2 in1

Podkladový a vrchní lak na nehty Catrice Power Gel 2 in1 vyhladí povrch nehtů pro efektivní přilnutí barevného laku, který v druhé fázi jakožto svrchní lak zahalí ochrannou vrstvou, dodá lesk a odolnost.

Vlastnosti:

  • kombinuje podkladový i vrchní lak
  • vyhladí povrch nehtů, čímž umožní lepší přilnutí laku
  • fixuje barevný lak, dodá mu odolnost a extra lesk
  • urychlí zasychání
  • produkt je vhodný pro vegany

Jak aplikovat:
Stětečkem naneste tenkou vrstvu na nehty a nechte krátce zaschnout. Poté aplikujte barevný lak. Po zaschnutí barevného laku naneste svrchní vrstvu a nechte zaschnout.

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.