Catrice Matt & Glow

sada na obočí

Catrice Matt & Glow sada na obočí
Catrice Matt & Glow sada na obočí
Catrice Matt & Glow sada na obočí
odstín 010 Now flASH Lights 2,6 g

Kód: CTE01735 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Catrice Matt & Glow
odstín 010 Now flASH Lights 2,6 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Catrice Matt & Glow

Sada na obočí Catrice Matt & Glow obsahuje dva pudrové stíny a vosk pro dokonale definované a zvýrazněné obočí. Pudrem snadno vyplníte mezery a dodáte hustotu, zatímco vosk obočí zafixuje a zajistí perfektní tvar po celý den.

Vlastnosti:

  • obsahuje matný a třpytivý stín na obočí
  • matný stín vyplní mezery a opticky zahustí
  • třpytivý stín dodá obočí lesk a zvýrazní jej
  • vosk zafixuje obočí v požadovaném tvaru
  • praktický aplikátor usnadní nalíčení
  • produkt je vhodný pro vegany

Jak aplikovat:
Štětečkem aplikujte vosk, kterým obočí učešete do požadovaného tvaru. Poté aplikujte matný stín pomocí zkoseného štětečku a vyplňte mezery v obočí. Nakonec obočí poprašte třpytivým stínem pro lesk a výrazný vzhled.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.