Catrice Instant Glam

oční stíny

1×
Catrice Instant Glam oční stíny
Catrice Instant Glam oční stíny
odstín 010 It’s A Match!
199

Kód: CTE01663 | 4 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 27. 6. 2019
Catrice Instant Glam
odstín 010 It’s A Match! | 199

Popis produktu Catrice Instant Glam

Oční stíny Catrice Instant Glam obsahují 8 odstínů v praktickém duo provedení pro originální efekt jedním tahem. Široký aplikátor pojme dva odstíny dua a rovnoměrně je přenese na oční víčko pro lehce kouřový efekt líčení.

Vlastnosti:

  • 4 duo stíny kombinují 8 barev
  • provedení umožní dosažení kouřového líčení očí jedním tahem
  • aplikátor umožní nalíčení dvou odstínů najednou
  • lehká pudrová textura snadno přilne k víčku
  • vysoká pigmentace a třpyt dodají glamour vzhled

Jak aplikovat:
Tahem aplikátoru z jedné strany na druhou naneste barvu stínů na aplikátor a poté ji přeneste rovnoměrným tahem na oční víčko od vnitřního koutku oka k vnějšímu tak, aby byl tmavší stín blíže k linii řas na pohyblivé časti víčka a světlejší stín na vzdálenější, nepohyblivé části víčka.

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.