Catrice Deluxe

trio oční stíny

Catrice Deluxe trio oční stíny
Catrice Deluxe trio oční stíny
odstín 030 Rose Vintouch 2,2 g

Kód: CTE1274 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Catrice Deluxe
odstín 030 Rose Vintouch 2,2 g

Popis produktu Catrice Deluxe

Popis:
Trio očních stínů v ladících odstínech Deluxe Trio Eyeshadow z portfolia dekorativní kosmetiky Catrice podtrhuje krásu pohledu.

Paletka očních stínů se zapečenou texturou a elegantním třpytivým efektem Catrice Deluxe umožňuje dokonale barevně sladěné nalíčení očí. Ať již zvolíte přirozenější denní make-up, nebo dramatické kouřové líčení, oční stíny Deluxe vydrží bezchybné po dlouhou dobu.

Účinky:

  • zvýrazňují oči triem sladěných odstínů
  • jsou dlouhotrvající
  • mají třpytivý efekt

Jak aplikovat:
Nanášejte stíny na oční víčka bříšky prstů, štětečkem nebo pěnovým aplikátorem.

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.