Catrice Blush Flush

krémová tvářenka

Catrice Blush Flush krémová tvářenka
Catrice Blush Flush krémová tvářenka
odstín 03 Raspberry Sorbet 3,87 g

Kód: CTE1578 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Catrice Blush Flush
odstín 03 Raspberry Sorbet 3,87 g

Popis kosmetiky Catrice Blush Flush

Krémová tvářenka Catrice Blush Flush s unikátní hybridní texturou, která se z krémové při kontaktu s pletí přemění na pudrovou, dodá tvářím přirozenou zdravou barvu a svěží, mladistvý vzhled.

Vlastnosti:

  • hybridní textura se při kontaktu s pletí změní v pudr
  • umožní přesnou aplikaci pro decentní a přirozený vzhled
  • texturu lze snadno aplikovat a vrstvit
  • dodá pleti zdravý, svěží a odpočinutý vzhled
  • matná textura působí přirozeně

Jak aplikovat:
Pomocí houbičkového aplikátoru či konečků prstů produkt lehce vklepejte na jablíčka tváří tam, kde se přirozeně červenáte. Vrstvěte dle potřeby.

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.