Catrice Art Couleurs

prázdná paletka pro oční stíny/tvářenky

Catrice Art Couleurs prázdná paletka pro oční stíny/tvářenky
Catrice Art Couleurs prázdná paletka pro oční stíny/tvářenky

Kód: CTE01664 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Catrice Art Couleurs

Prázdná paletka pro oční stíny/tvářenky Catrice Art Couleurs umožní vytvořit si pouhým vložením náhradních náplní paletku na míru. Lze v ní kombinovat oční stíny, tvářenky či rozjasňovače pro dokonalou kombinaci všeho, co potřebujete na cesty či do kabelky pro váš jedinečný look.

Vlastnosti:

  • umožní vytvoření vlastní palety
  • náplně lze snadno vložit a odstranit
  • pouzdro kazety je odolné a praktické na cesty

Jak aplikovat:
Náhradní náplně vložte do otvorů a zacvakněte tak, aby se při pohybu kazety neuvolnily.

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.