CatriceArt Couleurs oční stíny

10×
Catrice Art Couleurs oční stíny
Catrice Art Couleurs oční stíny

Jaká budete dnes? Elegantní dáma s matnými stíny nebo sexy diva s nepřehlédnutelným pohledem? Oční stíny Catrice Art Couleurs s jemnou pudrovou texturou dodají vašemu pohledu za všech okolností originální vzhled, hloubku a definici. Vyberte si odstín podle svého stylu a užijte si vždy bezchybný výsledek.

Vlastnosti:

  • intenzivní pigmenty stínům dodávají výraznou barvu
  • lehká pudrová formule snadno přilne k očním víčkům
  • odstíny mají matný nebo metalický finiš
  • dlouhotrvající složení
  • intenzivně kryjí

Jak aplikovat:
Pomocí pěnového aplikátoru či štětečku naneste na oční víčka. Třpytivé odstíny nanášejte na pohyblivé víčko, matné stíny aplikujte do záhybu oka a prozářený vzhled vám vytvoří nejsvětlejší odstíny ve vnitřním koutku oka.

Notino tip:
Některé odstíny můžete využít také jako bronzer či rozjasňovač.

Vlastnosti

Odstín
oranžový
Efekt
třpytivý

Vždy trendy, kvalitní a cenově dostupná. Taková je kosmetika Catrice, která nikdy nevynechá žádný beauty trend. Můžete si tak být jistá, že s produkty Catrice hravě vykouzlíte look jako ze světových módních přehlídek.  

Za značkou Catrice stojí Christina Oster-Daum, dáma, která měla jasnou vizi. Tou byla kvalitní kosmetika, kterou si bude moci dovolit skutečně každá žena. Protože každá z nás si zaslouží cítit se krásná. A tak roku 2004 spatřil světlo světa první Catrice make-up, Catrice řasenka, Catrice pudr a další produkty nezbytné pro bezchybné líčení. 

Catrice kosmetika si zakládá jak na prvotřídní kvalitě, tak na sledování nejnovějších trendů ze světa krásy. Mezi svaté grály této německé značky patří vysoce krycí a zároveň přirozený make-up Catrice HD Liquid Coverage, korektor Catrice Liquid Camouflage, který zamaskuje všechny nedokonalosti, nebo matující pudr Catrice All Matt Plus. Za zmínku stojí také lehce zabarvená podkladová báze Catrice 1 Minute Face Perfector, oblíbený lak na nehty Catrice More Than Nude či rtěnka Catrice v nejrůznějších odstínech.