Catrice 24h Made To Stayrozjasňovací pero na oči

3×
Catrice 24h Made To Stay rozjasňovací pero na oči
Catrice 24h Made To Stay rozjasňovací pero na oči
odstín 010 Eye Like! 1,64 g

Kód: CTE1161 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Catrice 24h Made To Stay
Vlastnosti

Popis:
Dlouhotrvající a krémová textura pera zajistí rovnoměrnou aplikaci pro rychlé rozjasnění očí. Catrice Made to Stay vytvoří zajímavé zvýraznění a opticky zvětší oči. Vysouvací mechanizmus vám zajistí jednoduchou a pohodlnou aplikaci. Zkuste i vy Catrice Made to Stay pro rozjasnění, které vám vydrží dlouhou dobu!

Účinky:

  • rozjasňuje a zvýrazňuje oči
  • má dlouhotrvající a krémovou texturu

Jak aplikovat:
Naneste k vnitřnímu koutku oka a pod obočí.

Vlastnosti

Odstín
růžová
Efekt
rozjasňující

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.

Recenze Catrice 24h Made To Stay