Catrice 24h Made To Stay

rozjasňovací pero na oči

3×
Catrice 24h Made To Stay rozjasňovací pero na oči
Catrice 24h Made To Stay rozjasňovací pero na oči
odstín 010 Eye Like! 1,64 g

Kód: CTE1161 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Catrice 24h Made To Stay
odstín 010 Eye Like! 1,64 g

Popis kosmetiky Catrice 24h Made To Stay

Popis:
Dlouhotrvající a krémová textura pera zajistí rovnoměrnou aplikaci pro rychlé rozjasnění očí. Catrice Made to Stay vytvoří zajímavé zvýraznění a opticky zvětší oči. Vysouvací mechanizmus vám zajistí jednoduchou a pohodlnou aplikaci. Zkuste i vy Catrice Made to Stay pro rozjasnění, které vám vydrží dlouhou dobu!

Účinky:

  • rozjasňuje a zvýrazňuje oči
  • má dlouhotrvající a krémovou texturu

Jak aplikovat:
Naneste k vnitřnímu koutku oka a pod obočí.

Vlastnosti

Barva
růžová
Voděodolné
ne

O značce Catrice

Dekorativní kosmetika Catrice nadchne každou ženu, která se ráda líčí! Prvotřídní produkty, luxusní obaly a atraktivní ceny – to je kosmetika Catrice, která je inspirovaná aktuálními světovými trendy v líčení! Díky širokému výběru odstínů hravě vykouzlíte extravagantní líčení i klasický styl.

Značka Catrice je také velmi oblíbená pro své exkluzivní limitované edice, které jsou navržené v souladu s momentálním stylem prezentovaným na módních molech. Díky tomu můžete se značkou Catrice neustále objevovat a zkoušet něco nového!
Dekorativní kosmetika Catrice je pravidelně kontrolována a dermatologicky schválená. Produkty Catrice nejsou testované na zvířatech, což platí nejen pro jednotlivé výrobky, ale také pro jednotlivé složky, které jsou používané při jejich výrobě.