Castelbel Antique Rose dárková sada I.

Castelbel Antique Rose dárková sada I.
Castelbel Antique Rose dárková sada I.
5 ks

Kód: SBE0043 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Castelbel Antique Rose
Složení

Popis:
Dárková sada Castelbel Antique Rose udělá radost všem milovníkům vonných svíček a romantické atmosféry. Set obsahuje čtyři svíčky ve skle doplněné luxusní krabičkou zápalek, to vše uloženo v jedinečné dárkové krabičce s motivem pavích peříček.

Svíčky Castelbel Antique Rose vám svým aroma připomenou čerstvě posečenou trávu, citrusy, zelené jablko, borůvky, růže, santalové dřevo a med. Při jejich zapálení se ihned dostaví pocit klidu, intimity a pohody. 

Doba hoření jedné svíčky je 13–14 hodin.

Jak používat:
Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Pokud svíčka hoří, nenaklánějte ji. Svíčku nenechávejte hořet déle než 4 hodiny v kuse. 
Nenechávejte svíčku hořet až k úplnému dnu. Svíčku uhaste jemným sfouknutím.

Důležité upozornění

Produkt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Ujistěte se, že svíčka/vosk je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). S hořící svíčkou/voskem nepohybujte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností. 

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Castelbel

Portugalská společnost Castelbel, která byla založena roku 1999 v malebném městečku Castêlo da Maia, se specializuje na výrobu toaletních mýdel určených pro ty nejnáročnější zákazníky. Její nabídka však zahrnuje i sprchové gely, tělová mléka, krémy na ruce, bytové parfémy a další zajímavé produkty.
Značka Castelbel se proslavila především schopností kombinovat okouzlující vůně s dokonalým designem a maximálně účinnými ingrediencemi. V současnosti zaměstnává přes 150 lidí a neustále zvyšuje svůj podíl na celosvětovém trhu. Přípravky Castelbel vás už na první pohled upoutají svými detailně propracovanými obaly. V jejich složení pak naleznete například bambucké máslo, lanolin či různé rostlinné oleje.
Značka Castelbel se za dobu své dosavadní existence stala synonymem pro nekompromisní kvalitu, preciznost a styl. Pokud se ji rozhodnete vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni. Značka Castelbel jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí podtrhnout svou jedinečnost a osobitost, potrpí si na luxus a často vybírají očima.

Recenze Castelbel Antique Rose