Cashback Remington | notino.cz

Úprava vlasů ve velkém stylu

Retro vysoušeč vlasů Remington o 200 Kč levněji!

 

Máte rádi hezké a stylové věci? Potom právě na vás čeká retro vysoušeč vlasů Remington Dryers Bombshell Blue Retro v modré nebo růžové barvě, který má krásný design a zároveň umí vykouzlit dokonalý účes za pár minut. Dárkové retro balení navíc obsahuje spoustu skvělých vychytávek, jako například difuzér pro větší objem a vzdušné vlny, nebo koncentrátor pro perfektní styling z 50. let. Nyní si tento úžasný fén můžete dopřát levněji, protože značka Remington vrací 200 Kč zpět z jeho ceny, tak na nic nečekejte!

Jak to funguje?

V období od 1. 10. 2017 do 1. 10. 2018 si u nás koupíte vysoušeč vlasů Remington Dryers Bombshell Blue Retro nebo Remington Dryers Bombshell Pink Retro, do 30 dní od koupi vyplníte formulář na této stránce a do 60 dní od platné registrace vám bude vráceno 200 Kč na vámi uvedený účet. Po celou dobu trvání promo akce může od jednoho účastníka proběhnout maximálně jedna registrace. Podrovné podmínky akce najdete zde

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Odesláním společnost Notino s.r.o. zpracuje Vaše údaje za účelem vyřízení vaší žádosti na základě oprávněného zájmu. Proti tomuto zpracování můžete v souladu se Zásadami zpracování osobních údajů podat námitku.

Menu