Cartier La Panthèredeospray pro ženy

7×
Cartier La Panthère deospray pro ženy
Cartier La Panthère deospray pro ženy
100 ml

Kód: CAR0591 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Cartier La Panthère

Cartier La Panthère deospray pro ženy skvěle doplňuje parfémovanou vodu stejné řady. Zajistěte si dostatečnou ochranu před nepříjemným zápachem potu. Pečujte citlivě o pokožku podpaží a nechte se hýčkat okouzlující vůní, která je ideální pro všechny nezávislé a vášnivé ženy s duší šelmy. Vaše smysly okouzlí dokonalé souznění rebarbory, jahod, sušeného ovoce, jablka, meruňky a dubového mechu.

O značce Cartier

Cartier představuje jeden z vůbec nejslavnějších šperkařských domů na světě. Kromě luxusních náhrdelníků, hodinek a prstenů však v současnosti nabízí také parfémy a kosmetiku.

Francouzská značka, založená roku 1847 Louis-Françoisem Cartierem, se zaměřuje na ty nejnáročnější zákazníky, kteří vyhledávají skutečně exkluzivní zboží. Klenoty od Cartiera zdobily a zdobí nejen mnoho celebrit, ale i příslušníků různých královských rodin.

Značka Cartier se může pochlubit také tím, že jako jedna z mála výrobců kosmetiky má svou vlastní parfumářku – slavnou Mathilde Laurent. Ta systematicky vyhledává nejvzácnější a nejkvalitnější ingredience a vytváří z nich vpravdě umělecká díla.

Chcete-li podtrhnout svůj půvab a smyslnost, Cartier je pro vás bezesporu tou správnou volbou!

Recenze Cartier La Panthère