Caron Le 3 Homme toaletní voda pro muže

1×
Caron Le 3 Homme toaletní voda pro muže
Caron Le 3 Homme toaletní voda pro muže
125 ml

Kód: CRN0097 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Caron Le 3 Homme
Složení

Parfém Caron Le 3 Homme představuje citrusově-kořenitou vůni pro muže, kteří vyznávají moderní životní styl a nebojí se ukázat svoji osobitost a nekonvenčnost. Je určena každému, kdo si rád vychutnává život plnými doušky a reaguje na každodenní výzvy života.

Parfém byl uveden na trh v roce 1985 a zařadil se mezi parfémy, které si drží na trhu vůní své vysoké postavení. Značka Caron je proslulá svými klasickými, avšak velmi nápaditými vůněmi, a parfém Le 3 Homme rozhodně nezůstává za ostatními ve stínu. Flakon parfému nese střízlivý design, který je však nápaditý některými detaily provedení, podobně jako vůně samotná.

Parfém se otevírá osvěžující a šťavnatou směsí citrusů, které jsou zastoupeny bergamotem, citronem a hravou mandarinkou. Poté vůně přechází v lahodné a pikantní aroma levandule, hřebíčku a koriandru, které se ukrývá v samotném srdci. Základ vůně vás obklopí měkoučkým mechem a vetiverem.

Toužíte po klasické, avšak originální vůni, která je nadčasová a přesto stále moderní? Jste energický muž, který se nebojí riskovat a jeho cílem je úspěch? Nechte se unášet kořenitou a zároveň svěží vůní Caron Le 3 Homme, která je plná kontrastů stejně jako život sám.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
citron, mandarinka, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
hřebíček, koriandr, levandule
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vetiver, mech
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Caron

Parfémy Caron | Značka Caron představuje luxus, tradici a  nádech aristokratické noblesy. Pokud toužíte po nevšední vůni s puncem historie, prověřené časem a zástupy zákazníků, pak bude parfém Caron to pravé. Neočekávejte žádnou sezónní rychlokvašku s okamžitým a chvilkovým okouzlením, tady jde o skutečnou exkurzi k samotné podstatě parfémů.
Hovořit v souvislosti s parfémy Caron o hluboké tradici má svoje opodstatnění. Značku založil už v roce 1904 mistr parfumér Ernest Daltroff a zahájil tak její cestu za slávou a věhlasem. První vůně, kterou značka Caron doslova omráčila veřejnost, byla v roce 1911 Narcisse Noir pro ženy. Už tehdy bylo jasné, že Caron bude nositelem specifických, originálních a nepodbízivých vůní a následná léta to plně potvrdila. Daltroff míchá jeden úžasný parfém za druhým a jeho životní múza Félicie Wanpouille navrhuje stylové flakóny. Výkonný tandem společně tvoří až do Daltroffovi smrti v roce 1940. Francie  na začátku minulého století zrodila další legendu, jejíž popularita přetrvala až do dnešních dnů, kdy část zákazníků touží po závanu nostalgie, dobách, kdy čas běžel o něco pomaleji a tvorba parfémů byla úžasným experimentem, který si žádal svůj čas a prostor.
Historie delikátních a nesmírně elegantních parfémů Caron se táhne dějinami parfémů jako voňavá nit – květinová kořením tvrzená vůně Infini, vůně pro nezávislé ženy Tabac Blond,  hřejivý vánoční parfém Nuit de Noel  z růží a ylang - ylang, majestátní kompozice Bellodgia nebo křehce svěží konvalinka a magnólie v parfému Muguet du Bonheur; zapomenout nelze ani  na červánkovou Nocturnes nebo báječnou sytě květinovou Fleur de Rocaille. Asi nejznámější a pro mnohé i nejpovedenější vůní Caron je pak Parfum Sacré. Sacré je přesně ten typ vůně, který vás nenechá v klidu. Cítíte harmonii a zároveň určitý svůdný neklid.
Dodnes uchvacuje ušlechtilou medovou vůní, tóny syté růže a nejvybranějšího koření a dřevin. Caron nezapomíná ani na muže, důkazem je například bylinná vůně Yatagan nebo řízná Caron Pour Un Homme.
Značka Caron u nás není masově rozšířená, ale díky svým kvalitám si získává fanoušky a okouzlené uživatele. I dnes si společnost podržela image skvostné dílny vytvářející nadčasové kousky. Jako jedna z mála značek z branže zůstala pouze u výroby parfémů a nedoplnila portfolio dalším módním zbožím.  Pokud příliš nepodléháte módním přílivům a odlivům a hledáte pevný bod uprostřed spotřebního kolotoče, pak pro vás bude Caron tou pravou volbou.

Recenze Caron Le 3 Homme1