Přejít na hlavní obsah
Carolina Herrera 212 VIP parfémovaná voda pro ženy
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Hlava
mučenka, hořký pomeranč
Srdce
gardénie, rum
Základ
vanilka, benzoin, pižmo
Druh vůněorientální

Jsou pozvání, která se neodmítají, a parfémovaná voda pro ženy Carolina Herrera 212 VIP je jedním z nich. Tato vůně otevírá dveře na party pro všechny vyvolené, kde jediné, čím se musíte prokázat, je vaše osobitost.

  • vůně odrážející energii velkoměsta a sebevědomí
  • moderní a přitom elegantní vůně, přitom stále trošku bláznivá
  • orientální vůně, která vynikne především večer

Složení vůně
Citrusový úvod tvořený tóny mučenky spolu s rumovým akordem upoutá vaši pozornost už v prvním okamžiku. Omamná a sladká gardénie, opět v opojné kombinaci s rumem destilovaným z cukrové třtiny, si pojistí vaši pozornost i po odeznění úvodních tónů. Gurmánsky sladká vůně benzoinu se smyslností pižma se stane vašim společníkem do úplného konce každé vaší protančené noci.

Příběh vůně
V kovově zlatém flakonu vůně Carolina Herrera 212 VIP se koncentruje duch mladé generace žijící v New Yorku, která mění pravidla. Mají pouze jediné, kterým se řídí, a to: bavit se. Kdekoli a kdykoli. Tito lidé se nebojí vystoupit se svým vlastním postojem, jsou plni energie a dávají průchod své spontaneitě.

Carolina Herrera212 VIP parfémovaná voda pro ženy

2×
30 ml
1 668

Skladem | 5 560,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CHR0052

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes