Carmex Sweet Orange hydratační balzám na rty v tyčince

 • Carmex Sweet Orange hydratační balzám na rty v tyčince
   více

  Varianty Carmex Sweet Orange

  • Carmex Sweet Orange hydratační balzám na rty v tyčince 4,25 ghydratační balzám na rty v tyčince 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   4,25 g
   Kód: CRM0985

   79 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  O značce Carmex

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Značka Carmex představuje skvělé ochranné tyčinky a balzámy na rty, které přispívají k dokonalé starostlivosti o vaše rty. Populární přípravky Carmex pomáhají v boji proti dehydrataci, slunečnímu záření, chladu a další nepřízni počasí.

  Na počátku historie značky stál Američan Alfred Woelbing, který začal experimentovat s vytvářením vlastní linie balzámů na rty a dalších kosmetických přípravků už v roce 1930. Jako laboratoř mu sloužila kuchyně a první výrobky prodával z kufru auta. Popularita účinných přípravků se ale rychle zvyšovala, a tak se v roce 1957 rodinná firma přestěhovala do výrobních prostor v Milwaukee.

  Další fáze rozvoje společnosti začala se vstupem syna Dona na počátku 70. let 20. století a následně zapojením vnuků. Samotný Alfred Woelbing se dožil rovných 100 let a traduje se, že až do své smrti chodil do kanceláře společnosti alespoň jednou týdně, aby dohlédl na rozvoj rodinné značky.

  Na výrobky Carmex se prostě můžete spolehnout. Stojí za nimi silný lidský příběh plný vůle, pracovitosti a elánu - právě takový, jakými jsou dodnes tradiční balzámy na rty Carmex.

  Nahoru

  Hodnocení Carmex Sweet Orange

  • 1. března 2017
   Veronika

   Nejlepší balzámy na rty, dlouho jsem trpěla na suché a popraskané rty a taky na opary, od té doby co používám Carmex jsem bez problémů, už mám asi šestý.

  Co si o Carmex Sweet Orange myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší