CarmexStrawberry balzám na rty v tubě SPF 15

6×
Carmex Strawberry balzám na rty v tubě SPF 15
Carmex Strawberry balzám na rty v tubě SPF 15
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
111

Ušetříte 29%
10 g
78

Skladem | Kód: CRM0967
1
U Vás kurýrem DPD
pátek 3. 12. 2021
Osobní odběr
pátek 3. 12. 2021

Vysoušení a poškození rtů nemusí způsobovat jen suchý vzduch, dehydratace či studené počasí, ale i paprsky slunečního záření. Balzám na rty v tubě Carmex Strawberry vám poskytne ochranu proti všem těmto faktorům. Chemické filtry vytvářející SPF 15 budou předcházet spálení od slunce a pečující látky se postarají o hydrataci, zjemnění a vyhlazení popraskaných rtů. 

Vlastnosti:

  • zjemňuje a vyhlazuje suché rty, zlepšuje jejich hydrataci
  • zklidňuje podráždění, zabraňuje dalšímu vysoušení a praskání
  • poskytuje rtům ochranu před slunečními paprsky
  • při každodenním používání udržuje rty zdravě vypadající
  • je voděodolný po dobu až 80 minut
  • má jahodovou příchuť

Složení:

  • SPF 15 – díky chemickým filtrům Octinoxate a Oxybenzone poskytuje rtům ochranu před paprsky UV záření
  • vazelína – uzamyká v kůži vlhkost, zlepšuje hydrataci, zabraňuje vysoušení a praskání

Jak aplikovat:
Balzám na rty v tubě Carmex Strawberry aplikujte vždy 15 minut před vystavením se slunečnímu záření. Naneste na celý povrch rtů v dostatečně silné vrstvě. Pro zachování úrovně ochrany odpovídající SPF 15 opakujte aplikaci po 80 minutách plavání nebo pocení a ihned poté, co si utřete obličej ručníkem. Jinak aplikaci opakujte minimálně každé 2 hodiny. Nepoužívejte na porušenou či zraněnou kůži.

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
s SPF

Značka Carmex představuje skvělé ochranné tyčinky a balzámy na rty, které přispívají k dokonalé starostlivosti o vaše rty. Populární přípravky Carmex pomáhají v boji proti dehydrataci, slunečnímu záření, chladu a další nepřízni počasí.

Na počátku historie značky stál Američan Alfred Woelbing, který začal experimentovat s vytvářením vlastní linie balzámů na rty a dalších kosmetických přípravků už v roce 1930. Jako laboratoř mu sloužila kuchyně a první výrobky prodával z kufru auta. Popularita účinných přípravků se ale rychle zvyšovala, a tak se v roce 1957 rodinná firma přestěhovala do výrobních prostor v Milwaukee.

Další fáze rozvoje společnosti začala se vstupem syna Dona na počátku 70. let 20. století a následně zapojením vnuků. Samotný Alfred Woelbing se dožil rovných 100 let a traduje se, že až do své smrti chodil do kanceláře společnosti alespoň jednou týdně, aby dohlédl na rozvoj rodinné značky.

Na výrobky Carmex se prostě můžete spolehnout. Stojí za nimi silný lidský příběh plný vůle, pracovitosti a elánu - právě takový, jakými jsou dodnes tradiční balzámy na rty Carmex.