Carmex Strawberrybalzám na rty v tubě SPF 15

6×
Carmex Strawberry balzám na rty v tubě SPF 15
Carmex Strawberry balzám na rty v tubě SPF 15
10 g
79

Kód: CRM0967 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Carmex Strawberry
Vlastnosti

Balzám na rty Carmex Strawberry je nezbytným pomocníkem v péči o citlivou pleť rtů ve všech ročních obdobích.

Vlastnosti:

  • chrání před slunečním zářením
  • zajišťuje rtům ochranu před vnějšími vlivy
  • poskytuje suchým rtům okamžitou úlevu
  • přináší pleti okamžitý komfort

Jak používat:
Naneste na rty kdykoli během dne dle potřeby.

Vlastnosti

Ochrana proti slunci
s SPF

O značce Carmex

Značka Carmex představuje skvělé ochranné tyčinky a balzámy na rty, které přispívají k dokonalé starostlivosti o vaše rty. Populární přípravky Carmex pomáhají v boji proti dehydrataci, slunečnímu záření, chladu a další nepřízni počasí.

Na počátku historie značky stál Američan Alfred Woelbing, který začal experimentovat s vytvářením vlastní linie balzámů na rty a dalších kosmetických přípravků už v roce 1930. Jako laboratoř mu sloužila kuchyně a první výrobky prodával z kufru auta. Popularita účinných přípravků se ale rychle zvyšovala, a tak se v roce 1957 rodinná firma přestěhovala do výrobních prostor v Milwaukee.

Další fáze rozvoje společnosti začala se vstupem syna Dona na počátku 70. let 20. století a následně zapojením vnuků. Samotný Alfred Woelbing se dožil rovných 100 let a traduje se, že až do své smrti chodil do kanceláře společnosti alespoň jednou týdně, aby dohlédl na rozvoj rodinné značky.

Na výrobky Carmex se prostě můžete spolehnout. Stojí za nimi silný lidský příběh plný vůle, pracovitosti a elánu - právě takový, jakými jsou dodnes tradiční balzámy na rty Carmex.

Recenze Carmex Strawberry6