Carmex Moisture Plus

intenzivní hydratační balzám na rty SPF 15

Carmex Moisture Plus intenzivní hydratační balzám na rty SPF 15
Carmex Moisture Plus intenzivní hydratační balzám na rty SPF 15
Carmex Moisture Plus intenzivní hydratační balzám na rty SPF 15
odstín Clear Satin Gloss Finish 2 g

Kód: CRM1007 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Carmex Moisture Plus

Popis:
Intenzivní hydratační balzám na rty Carmex Moisture Plus obsahuje vyvážené složení pečujících účinných látek, které ošetřují, zkrášlují, vyživují a zároveň chrání rty před vnějšími škodlivými vlivy. Balzám obsahuje i ochranný faktor proti slunci SPF 15, který bude vaše rty spolehlivě chránit při běžném pobytu venku v létě i v zimě. Balzám je uložen do praktické tyčinky, která se snadno a rychle používá. Bez problému přípravek nanesete v potřebném množství přímo tam, kam potřebujete.
Balzám na rty Moisture Plus poskytne vašim rtům okamžitou úlevu od suchých a popraskaných rtů. Jemně je ošetří, do hloubky rty hydratuje a lehce je zabarví odstínem, který si vyberete. Pravidelné používání hydratačního balzámu zajistí, že vaše rty budou vláčné, zdravé a přitažlivé. Rty jsou velmi náchylné na poškození, musí snášet rozmary počasí a jsou také prvním místem, které hlásí, když je tělo dehydrované, jste nemocní nebo vyčerpaní. Pokožka rtů se rychle vysuší a je potřeba ji hydratovat, aby nepopraskala.
Hydratační balzám Moisture Plus je spojení luxusních ingrediencí, tradice a vysoké kvality zpracování. Balzámy na rty od firmy Carmex jsou spolehlivé a pomohou vašim rtům preventivně, stejně jako při jejich popraskání nebo dehydrataci. Jeho účinky se dostaví rychle a dlouho přetrvávají. Dopřejte svým rtům dostatek vláhy, aby byly hebké, zdravé a přirozeně krásné!

Účinky:

 • ošetřuje a zkrášluje rty
 • do hloubky rty hydratuje
 • chrání rty proti vnějším škodlivým vlivům
 • vyživuje a posiluje rty
 • chrání rty proti slunečnímu záření
 • snadno a rychle se používá
 • poskytne okamžitou úlevu od suchých a popraskaných rtů
 • lehce rty zabarvuje vybraným odstínem
 • dodává rtům vláčnost a přitažlivý vzhled
 • poskytuje spolehlivou a preventivní ochranu
 • má dlouhodobé účinky
 • zanechává rty hebké a přirozeně krásné

Složení:

 • vitamin E – posiluje jemnou pokožku rtů a chrání ji proti škodlivým vnějším vlivům
 • SPF 15 – chrání rty proti slunečnímu záření

Typ rtů:
Pro všechny typy rtů.

Jak aplikovat:
Nanášejte na poškozené rty kdykoliv podle aktuální potřeby. Ideální je nanášet balzám i preventivně, každé ráno a večer.

 

 

 

O značce Carmex

Značka Carmex představuje skvělé ochranné tyčinky a balzámy na rty, které přispívají k dokonalé starostlivosti o vaše rty. Populární přípravky Carmex pomáhají v boji proti dehydrataci, slunečnímu záření, chladu a další nepřízni počasí.

Na počátku historie značky stál Američan Alfred Woelbing, který začal experimentovat s vytvářením vlastní linie balzámů na rty a dalších kosmetických přípravků už v roce 1930. Jako laboratoř mu sloužila kuchyně a první výrobky prodával z kufru auta. Popularita účinných přípravků se ale rychle zvyšovala, a tak se v roce 1957 rodinná firma přestěhovala do výrobních prostor v Milwaukee.

Další fáze rozvoje společnosti začala se vstupem syna Dona na počátku 70. let 20. století a následně zapojením vnuků. Samotný Alfred Woelbing se dožil rovných 100 let a traduje se, že až do své smrti chodil do kanceláře společnosti alespoň jednou týdně, aby dohlédl na rozvoj rodinné značky.

Na výrobky Carmex se prostě můžete spolehnout. Stojí za nimi silný lidský příběh plný vůle, pracovitosti a elánu - právě takový, jakými jsou dodnes tradiční balzámy na rty Carmex.

Menu