Captain Fawcett Ricki Hall´s

vosk na knír

Captain Fawcett Ricki Hall´s vosk na knír
Captain Fawcett Ricki Hall´s vosk na knír
15 ml
284

Kód: CFW1312 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Captain Fawcett Ricki Hall´s
15 ml | 284

Popis produktu Captain Fawcett Ricki Hall´s

Vosk na knír Captain Fawcett Ricki Hall’s slouží k udržení krásného tvaru a lesku kníru nad horním rtem a byl vytvořen ve spolupráci s pravým džentlmenem Ricki Hallem.

Obsahuje prvotřídní směs esenciálních olejů, tabákových listů, benzoinu, dubového mechu, vanilkových lusků, myrty, pomerančových květů, bobkového listu a chmelu.

Vlastnosti:

  • pečuje o knír a díky včelímu vosku vousy vyživuje
  • pomáhá tvarovat, uhlazuje a dodává lesk

Jak aplikovat:
Naberte malé množství vosku nehtem, změkčete mezi palcem a ukazováčkem a naneste na knír pro uhlazení nebo vytvoření požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistence
vosk
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Captain Fawcett

Captain Fawcett – to je značka pro moderního gentlemana. Společnost nese jméno neohroženého britského cestovatele a průzkumníka Peabodyho Fawcetta. Ten beze stopy zmizel v roce 1905 při výpravě v Africe. O 92 let později byl objeven Fawcettův kufr s toaletním pouzdrem plným balzámů, mastí a olejů, které si badatel sám vyráběl. Na základě toho vznikla značka, která na bázi podobných ingrediencí vyrábí pečující přípravky pro muže po celém světě.

V nabídce londýnské kosmetiky Captain Fawcett naleznete vše, co potřebuje muž k udržení svého bezchybného vzhledu – přípravky a pomůcky k úpravě vousů a k holení či pánské vůně. Vyzkoušejte i vy olejíček na vousy, holicí břitvy nebo kartáč na plnovous, které dodají vaší image ten správný ráz.