Captain Fawcett Ricki Hall´svosk na knír

Captain Fawcett Ricki Hall´s vosk na knír
Captain Fawcett Ricki Hall´s vosk na knír
15 ml
296

Kód: CFW1312 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Captain Fawcett Ricki Hall´s
Vlastnosti

Vosk na knír Captain Fawcett Ricki Hall’s slouží k udržení krásného tvaru a lesku kníru nad horním rtem a byl vytvořen ve spolupráci s pravým džentlmenem Ricki Hallem.

Obsahuje prvotřídní směs esenciálních olejů, tabákových listů, benzoinu, dubového mechu, vanilkových lusků, myrty, pomerančových květů, bobkového listu a chmelu.

Vlastnosti:

  • pečuje o knír a díky včelímu vosku vousy vyživuje
  • pomáhá tvarovat, uhlazuje a dodává lesk

Jak aplikovat:
Naberte malé množství vosku nehtem, změkčete mezi palcem a ukazováčkem a naneste na knír pro uhlazení nebo vytvoření požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

Napsali jsme o Captain Fawcett Ricki Hall´s
Články

O značce Captain Fawcett

Captain Fawcett – to je značka pro moderního gentlemana. Společnost nese jméno neohroženého britského cestovatele a průzkumníka Peabodyho Fawcetta. Ten beze stopy zmizel v roce 1905 při výpravě v Africe. O 92 let později byl objeven Fawcettův kufr s toaletním pouzdrem plným balzámů, mastí a olejů, které si badatel sám vyráběl. Na základě toho vznikla značka, která na bázi podobných ingrediencí vyrábí pečující přípravky pro muže po celém světě.

V nabídce londýnské kosmetiky Captain Fawcett naleznete vše, co potřebuje muž k udržení svého bezchybného vzhledu – přípravky a pomůcky k úpravě vousů a k holení či pánské vůně. Vyzkoušejte i vy olejíček na vousy, holicí břitvy nebo kartáč na plnovous, které dodají vaší image ten správný ráz.

Recenze Captain Fawcett Ricki Hall´s