Calvin Klein Euphoria Mendárková sada VII.

Calvin Klein Euphoria Men dárková sada VII.
Calvin Klein Euphoria Men dárková sada VII.
toaletní voda 100 ml + deostick 75 ml

Kód: CAK0659 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

Popis parfému Calvin Klein Euphoria Men
Složení

Toaletní voda Calvin Klein Euphoria Men je lehce kořeněná a dřevitá vůně pro muže s duší gentlemana, pro muže, který si nepotřebuje na nic hrát a je sám sebou. Nechtějte již dělat kompromisy, chtějte jen a pouze vůni Euphoria Men.

Zemité tóny vzácných dřevin spolu s esencemi toho nejvybranějšího koření vás uchvátí ve vonné kompozici. Opojná pačuli a šalvěj dodává vůni náboj uhlazenosti a elegance. Toužíte se stát v životě úspěšným? Je to snadné. S Calvin Klein Euphoria Men zazáříte a jednou provždy vystoupíte z davu!

Složení

Druh vůně
aromatická, dřevitá
Typ sady
dárková sada

Napsali jsme o Calvin Klein Euphoria Men
Články

O značce Calvin Klein

Značku založil v roce 1968 Calvin Klein se svým obchodním partnerem Barry Schwartzem. V 80. letech povýšil Calvin Klein obyčejné džíny na designový doplněk každého šatníku, když začal vyšívat své jméno na zadní kapsu kalhot.

Čisté linie a jednoduchý styl značky Calvin Klein jsou pověstné. Totéž platí i pro parfémy Calvin Klein, které se staly ikonickými nejen pro své nezaměnitelné vonné kompozice, ale i pro dokonalý design. První vůně vznikaly na konci 70. let a pro mnohé dodnes zachycují ducha toho desetiletí, ve kterém byly vydány.

Počátkem let 90. byly na trh uvedeny revoluční vůně Obsession a Eternity, které se staly legendami a definitivně tak potvrdily místo Calvina Kleina ve světě parfémů. Vůně Calvin Klein vznikají ve spolupráci s předními parfémáři celého světa a pod záštitou jedné z největších vedoucích kosmetických společností Coty.

Recenze Calvin Klein Euphoria Men