Skip to main content

Calvin KleinEuphoria Men dárková sada I. pro muže

Calvin Klein Euphoria Men dárková sada I. pro muže
Calvin Klein Euphoria Men dárková sada I. pro muže

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CAK17367

toaletní voda 100 ml + toaletní voda 15 ml + balzám po holení 100 ml

Se svou vůní se už nemusíte loučit ani na svých cestách mimo domov. Pánský parfémový set Calvin Klein Euphoria Men obsahuje plnou verzi vůně i její miniaturu, kterou snadno přibalíte do každého zavazadla a můžete ji tak mít vždy po ruce.

Vlastnosti:

  • obsahuje plnou velikost vůně a její miniaturu
  • parfémovaná kosmetika prodlouží výdrž vůně
  • tip na dárek, který zaručeně potěší

Složení

Druh vůně
aromatická, dřevitá
Typ sady
dárková sada

Značku založil v roce 1968 Calvin Klein se svým obchodním partnerem Barry Schwartzem. V 80. letech povýšil Calvin Klein obyčejné džíny na designový doplněk každého šatníku, když začal vyšívat své jméno na zadní kapsu kalhot.

Čisté linie a jednoduchý styl značky Calvin Klein jsou pověstné. Totéž platí i pro parfémy Calvin Klein, které se staly ikonickými nejen pro své nezaměnitelné vonné kompozice, ale i pro dokonalý design. První vůně vznikaly na konci 70. let a pro mnohé dodnes zachycují ducha toho desetiletí, ve kterém byly vydány.

Počátkem let 90. byly na trh uvedeny revoluční vůně Obsession a Eternity, které se staly legendami a definitivně tak potvrdily místo Calvina Kleina ve světě parfémů. Vůně Calvin Klein vznikají ve spolupráci s předními parfémáři celého světa a pod záštitou jedné z největších vedoucích kosmetických společností Coty.