Calvin Klein CK One Collector’s Editiontoaletní voda unisex

Calvin Klein CK One Collector’s Edition toaletní voda unisex
Calvin Klein CK One Collector’s Edition toaletní voda unisex
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
1 240

Ušetříte 49%
100 ml
630

Kód: CAK17125 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 1. 4. 2020

Popis parfému Calvin Klein CK One Collector’s Edition
Složení

Každý jsme jiný, a současně tak stejní. S cílem vyjádřit pestrou mozaiku lidských odlišností, které společně vytváří působivý celek, vznikla unisex toaletní voda Calvin Klein CK One Collector´s Edition. Objevte vůni, která je smyslovou interpretací společných snů, mezilidského propojení a vzájemného sdílení.

  • kořenitá vůně se svěžími citrusovými podtóny
  • ideální pro muže i ženy především na denní nošení
  • nepřehlédnutelný flakon s motivem patchworku

Složení vůně
Hned v prvních okamžicích ovládnou vaše smysly svěží tóny šťavnatého grepu, křehké rebarbory a řízného bergamotu, které by jen stěží mohly projevit své přednosti samostatně, ale společně vytváří mimořádně zářivou hlavu vůně. Jejím srdcem pak prostupují akordy borovice, ginu a rozmarýnu, zatímco celá kompozice stojí na hřejivém základu, vytvořeném spojením břízy, ambrette a ambroxanu.

Příběh vůně
Dokonalou demonstrací propojení lidských individualit v jediné dílo představuje výtvarná technika patchwork, která zdobí i lahvičku vůně Calvin Klein CK One Collector’s Edition. Patchwark je součástí amerického dědictví a současně symbolickým vyjádřením dnešní společnosti.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
grep, bergamot, rebarbora
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
gin, rozmarýn, borovice
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambroxan, ambrette, bříza
Druh vůně
citrusová, kořenitá

O značce Calvin Klein

Značku založil v roce 1968 Calvin Klein se svým obchodním partnerem Barry Schwartzem. V 80. letech povýšil Calvin Klein obyčejné džíny na designový doplněk každého šatníku, když začal vyšívat své jméno na zadní kapsu kalhot.

Čisté linie a jednoduchý styl značky Calvin Klein jsou pověstné. Totéž platí i pro parfémy Calvin Klein, které se staly ikonickými nejen pro své nezaměnitelné vonné kompozice, ale i pro dokonalý design. První vůně vznikaly na konci 70. let a pro mnohé dodnes zachycují ducha toho desetiletí, ve kterém byly vydány.

Počátkem let 90. byly na trh uvedeny revoluční vůně Obsession a Eternity, které se staly legendami a definitivně tak potvrdily místo Calvina Kleina ve světě parfémů. Vůně Calvin Klein vznikají ve spolupráci s předními parfémáři celého světa a pod záštitou jedné z největších vedoucích kosmetických společností Coty.

Recenze Calvin Klein CK One Collector’s Edition