Přejít na hlavní obsah
Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pro muže
Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pro muže
Calvin Klein Eternity for Men parfémovaná voda pro muže
Hlava
šalvěj, ozón, jablko
Srdce
levandule, muškátový oříšek, cypřiš, geránium
Základ
semiš, kořen kosatce, šáchor, pravá ambra
Druh vůněaromatická, dřevitá

Začněte každý den malou oslavou své všestrannosti. Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity for Men vám pomůže ovládnout umění vystřídat během chvíle až několik životních rolí. S lehkostí a elegancí.

  • dřevitá fougère vůně
  • pro podnikavého a aktivního muže
  • nadčasový design flakonu

Složení vůně
Parfémovaná voda zaujme hned v úvodu, v němž se projevuje šalvěj v kombinaci s nezaměnitelnou vůní ozónu. Maskulinita se poté rozvine i v srdci vonné kompozice, kdy se dostává do popředí majestátní cypřiš doprovázený esencí levandule, muškátového oříšku a geránia. Základ vytváří akordy vzácného semiše, ambergis a esence oleje Cypriol.

Příběh vůně
Eternity for Men přichází ve variantě parfémované vody pro všechny muže, kteří si uvědomují význam těch nejdůležitějších životních hodnot. Vůně poskytuje komfortní pocit i při vysokých nárocích, které jim život každý den předkládá. Dodává odvahu při důležitých rozhodnutích, pokud se jedná o business ;a prohloubí jejich city, když se vrací domů jako tátové.

Calvin KleinEternity for Men parfémovaná voda pro muže

33×
Akce
1 601
Ušetříte 5%
200 ml
1 520

Skladem | 760,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: CAK17123
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Zásilkovna
Již zítra pondělí 4. 3. 2024
Osobní odběr
Již dnes